Home RSS
منو اصلی
اخبار > بازدید مدیران و کارشناسان آرشیو ملی اسناد ایران از مرکز اسناد وزارت امور خارجه


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیران و کارشناسان آرشیو ملی اسناد ایران از مرکز اسناد وزارت امور خارجه

در تاریخ شنبه 1396/10/9 بیست تن از مدیران و کارشناسان بخش‌های مختلف آرشیو ملی ایران با هماهنگی های قبلی به اداره اسناد و تاریخ دیپلماسی آمدند و از نزدیک از بخش‌های گوناگون این اداره بازدید کردند.
مهمانان نخست در سالن جلسات معاونت پژوهشی حاضر شدند و آقای دکتر دامن پاک جامی سخنانی درباره اداره اسناد و تاریخ دیپلماسی وزارت امور خارجه، سابقه آن، جایگاه آن در میان مراکز اسنادی کشور و منطقه، فعالیت‌های آن در ابعاد داخلی و بین المللی، زمینه‌های همکاری با دیگر سازمان‌های اسنادی و از جمله سازمان اسناد ملی در جمع مذکور ایراد کرد.
سپس بازدیدکنندگان به بخش فهرست نویسی و مراجعات رفته و با کارکنان و نوع کار آنان آشنا شدند. در ادامه گروه مذکور از مخزن اسناد داخلی و کنسولگری ها دیدن کردند و سپس به بخش مرمت اسناد راهنمای شدند و از نزدیک با فعالیت های کارشناسان بخش مذکور آشنا گردیدند. این دیدار تا ظهر روز شنبه 9 دی ماه سال جاری ادامه یافت و مسئولین اداره اسناد و تاریخ دیپلماسی به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ دادند.


٠٩:٣٤ - دوشنبه ١١ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٧٤    /    تعداد نمایش : ٣٦٢ 

اخبار|معرفی|تماس با ما|نقشه سایت
©1392 مرکز آموزش و پژوهش های بین المللی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
Copyright © 2003-2013 Center for International Research and Education of the Ministry of Foreign Affairs (CIRE) - All rights reserved.