Home RSS
منو اصلی
اخبار > ناامیدی صهیونیست ها، از دستاوردهای مهم برجام است


  چاپ        ارسال به دوست

ناامیدی صهیونیست ها، از دستاوردهای مهم برجام است

به گزارش پایگاه اطلاع سانی شبکه خبر، مصطفی زهرانی مدیر کل دفتر مطالعات وزارت امور خارجه در برنامه تیتر امشب با بیان این مطلب گفت: رژیم صهیونیستی بزرگ ترین دشمن ما هست و از آنجا که دشمن استراتژیک خود و آمریکا را از دست رفته می بیند ماتم زده هست.

زهرانی با تاکید بر اینکه خصومت و دشمنی آمریکا با ایران ادامه خواهد داشت اظهار داشت: ایران با رفتن پای میز مذاکرات هسته ای و عمل به تعهدات خود در راستای اجرای برجام، توانسته است در جبهه واحد ضد ایرانی در آمریکا شکاف و دو دستگی ایجاد کند.

مدیر کل دفتر مطالعات وزارت امور خارجه ادامه داد: از این پس نوع همکاری و انتظار همکاری از جمهوری اسلامی ایران با گذشته متفاوت خواهد بود.

زهرانی درباره دولت های آینده آمریکا و اینکه آنها چقدر خود را به رعایت برجام ملزم خواهند دانست گفت: از دید کارشناسی و با توجه به مطالعات آمریکا، برآیند هر تحولی که در آمریکا اتفاق می افتد این است که با توجه به مشکلات و مسائلی که امروز این کشور در سطح دنیا دارد، هر دولتی بر سر کار بیاید خود را به رعایت برجام ملزم خواهد دانست.

برای دانلود ویدئو از اینجا اقدام نمایید.

 


٠٩:٥٨ - چهارشنبه ٣٠ دی ١٣٩٤    /    شماره : ١٥٨١    /    تعداد نمایش : ٧١٥ 

اخبار|معرفی|تماس با ما|نقشه سایت
©1392 مرکز آموزش و پژوهش های بین المللی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
Copyright © 2003-2013 Center for International Research and Education of the Ministry of Foreign Affairs (CIRE) - All rights reserved.