Home RSS
منو اصلی
اخبار > همایش کرامت زن در شرق و غرب


  چاپ        ارسال به دوست

همایش کرامت زن در شرق و غرب

همایش "کرامت زن در شرق و غرب" با حضور تعدادی از دانشجویان آلمانی و دانشکده روابط بین الملل، در تاریخ 1394/1/19 از ساعت 9 تا 12/30 در سالن دهخدای دانشکده روابط بین الملل برگزار گردید.
در این همایش یک روزه که به ریاست آقای دکتر بنی هاشمی، معاون اجرایی و دانشجویی دانشکده روابط بین الملل، بر پا گردید؛ گروهی از دانشجویان دانشگاه مونیخ و دانشجویان دانشکده روابط بین الملل وزارت امورخارجه، در خصوص کرامت زن در شرق و غرب، مطالبی ارائه نمودند.
در ابتدای جلسه، دکتر بنی هاشمی، ضمن خوشآمدگویی و تشکر از شرکت دانشجویان آلمانی در این همایش، توضیحاتی را در خصوص دانشکده روابط بین الملل وزارت امورخارجه و نیز دروسی که در این دانشکده تدریس می شود، بیان نمود و ابراز امیدواری کرد که دانشجویان آلمانی، همکاری علمی بیشتری با این دانشکده داشته باشند. سپس خانم دکترکریستال کاتوزان، رییس موسسه ایران شناسی دانشگاه مکسی میلان که سرپرستی هیات دانشجویان را به عهده داشت نیز، ضمن تشکر از دعوت دانشکده، خواستار همکاری های بیشتر بین این دو مرکز گردید.
در ادامه، دانشجویان ایرانی و آلمانی مطالب خود را ارائه و با یکدگیر به بحث و تبادل نظر پرداختند. همچنین در پایان به مقالات برگزیده آلمانی و ایرانی، جوایزی اهدا گردید.


١٤:٢٥ - چهارشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٤    /    شماره : ١٢٧٧    /    تعداد نمایش : ١٠٠٧ 

اخبار|معرفی|تماس با ما|نقشه سایت
©1392 مرکز آموزش و پژوهش های بین المللی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
Copyright © 2003-2013 Center for International Research and Education of the Ministry of Foreign Affairs (CIRE) - All rights reserved.